Co sądzicie o Ceny paliw w Polsce


- Wasza dyskusja znajduje się poniżej.
- ciekawe ile jeszcze potrwa ta zabawa z obnizaniem cen?:-)poki co te przepychanki miedzy amerykanskim zydostwem a rosja wychodza na dobre przecietnemu kierowcy....tyle ze jak wkoncu sie skoncza(albo rosja ugnie sie pod rzadaniami amerykanskich pejsow albo pejsy zobacza ze sami wiecej straca niz rosja)to za benzyne nad wisla bedzie trzeba placic min.8 pln.
- Nasze dzieci doczekają lepszych czasów? Chuja.
- Niestety moi Kochani cały czas zapominacie o jednym... Jesteśmy w Polsce!! takie rzeczy tylko u nas... nic na to nie poradzimy może nasze dzieci doczekają czasów kiedy będzie lepiej :)
- I nic z tym nie zrobicie. Trzeba wziąść broń do ręki i wypierdolić tych ludzi z rządu i zacząć od nowa a prawo wam na to nie pozwoli. Nie te czasy. Nazwą was terrorystami albo gorzej.
- Jedno Zapomniałeś dodać Jest ok 2 mln pojazdów ciężarowych średnie spalanie to 25l/100km do tego można założyć że ok połowa ma naczepę lub przyczepę. I każdy z nich przejeżdza średnio w roku 100 tyś km Do tego każda cięzarówka płaci podatek od środków transportowych ok 2500 zł za auto i drugie za naczepe, lub przyczepe, daje ok 5 mld na drogi gminne i 100 mld do państwa do tego kiedyś była wineta wpływy ok 7 mld rocznie i trzeba doliczyć tranzyt Europa rosja. Gdzie te pieniądze!!!!!!!!!!!!!
- diesle to według Ciebie nawet nie połowa? to potęga tego kraju. cały transport, wszystkie cieżarówki idą na rope wiec do swoich obliczeń dodaj x1000 razy tyle paliwa on
- jak sie nazywa ta muzuczka w tle???? (PO JE BA NI)
- PRAWDA W OCZY. PRAWDA BOLI
- złodzieje
- To nie jest takie proste. Rząd nie może zejść z akcyzą poniżej norm unijnych. Jesteśmy w UE i nie mamy nic do gadania.
- Sami zaglosowaliscie na PO to teraz macie...
- A rudy chuj 6000000mil zł wydaje rocznie na przeloty do domku i pierdoli ceny paliw! Dziękuję!
- Żyje w kraju w którym Państwo tnie mnie w chuja...
za moją kasę.
Ustrój państwowy to największa, Zorganizowana Przestępczość.
- haha, w 2004 jak ON był po 3 zł na litr mój ojciec mówił że idzie koniec świata. A teraz dobija do 6 ... w roku który jest w mojej nazwie użytkownika - 1998, ON tankowało sie po 1,6 zł ...
- Polecam film "Collapse" Michal'a Rupperta.
- zlikwidowac sejm
- dobra kiedy coś z tym zrobimy ? A niech podniosą o 20 zł albo o 50 zł , może w końcu lud wezmie sprawy w swoje ręce
- Zauważyliśmy, do jakich zawirowań dochodzi ostatnio na rynku paliw. Stworzyliśmy narzędzie, które pozwala na wyszukiwanie stacji benzynowych oraz porównywanie na nich cen paliw. Osoby, które dużo tankują, na pewno wiele zyskają dzięki regularnemu korzystaniu z naszego portalu paliwowo - motoryzacyjnego Tankuj.pl.
- Wybierajcie chuje Tusków, Palikotów i innych cweli... będziecie becelować 10PLN za litr POzdro
- @herekPL Proszę na przyszłość spoglądać w opisy do filmów: źródło GUS.
- .

Dane:

Tytuł: Ceny paliw w Polsce.
Zasięg: 6537 w ods.
Czas trwania: 4m 44s w s.
Rejting: 58 w pkt.
Zaciekawi was też: nie mamy nic ciekawego obecnie.


Ocena od was: