Co sądzicie o Janusz Korwin-Mikke - Spot wyborczy. Dlaczego rosną ceny gazu, benzyny i prądu


- Wasza dyskusja znajduje się poniżej.
- Mial za to proces i przegral. Przeprosil
- Korwin Mikke starzeje sie z roku na rok...Polacy, nie przegapcie jedynej szansy na powrót do normalności zanim będzie za późno!
- Zabrakło Ci chłodu by napisać Korwin do paki więc napisałeś z błędem. Gniję z braku dystansu do swojego idola.
- Bo nie umiejom pisac i woglule som jacys dziwni oni chcom sie pozabijac cpac na ulicach i zabrac pieniondze starym i biednym ludziom!!!!!!!!!!!!!!!11111111111oneoneone korwin do parkiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
- ... dla wyborców Korwina
- Nagroda debila roku przyznana.
- TO TA SŁYNNA ELITA INTELEKTUALNA? CZEMU KAŻDY JEBANY WYBORCA KORWINA ROBI SPACJE PRZED ZNAKAMI INTERPUNKCYJNYMI? DO KURWY NĘDZY NAUCZCIE SIĘ PISAĆ ANALFABECI BO MNIE JUŻ KREW ZALEWA JAK WIDZĘ TE KOMENTARZE! WIDAĆ JAKIM BYDŁEM JESTEŚCIE.
- Janusz to bardzo mądry człowiek! Dajcie mu dojść do słowa! Niech pokaże co umie!! Widać po jego mowie że on nie chce się dorwać tylko do koryta!! JKM!!!!!!!!
- I PiS i PO jak dla mnie są partiami siebie wartymi. Do zwolenników PiSu: Ten wspaniały Lech Kaczyński podpisał traktat lizboński który zdecydowanie ograniczył naszą suwerenność. O PO już nic powiem bo jak dla mnie oni są jeszcze gorsi niż PiS.
- Kolejny kretyn który nie rozumie ideologii wolnościowej JKM - a.
- Bo KNP to jedyna prawicowa partia w Polsce. Innych niestety nie ma więc nie dziwne ,że kłóci się z nimi.
- Wszystko jedno bandzie czworga chodzi o to aby nas obrabować.
- Czyli nie znasz jego programu, więc się nie wypowiadaj ? Utopią ? HAHAHAHA Masz siano w głowie
- popłakałem się ze śmiechu :D następnym razem mocniej trolluj
- ten wykrzyknik i melodyjka na początku jest koszmarna... może na przyszłe wybory kilku bardziej obeznanych ludzi zrobi bezinteresownie jakąś ciekawą "migawkę" by to jakoś bardziej zachęcało ludzi.
- Nie ma to jak wyprany mózg przez JKM!!!!!!! Ludzie!!! Jego pomysły to utopia!! On chce rozdawać broń każdemu, a kobiety zabić!!11
- I zrozumcie ludzie, że to jest właśnie prawdziwy patriota! Ten człowiek, faktycznie chcę by w polsce działo się lepiej i moim (podkreślam moim) zdaniem, zamieniłbym całą tą szopke na absolutną władzę tego człowieka. Nie pożałowalibyście.
- Korporacje nigdy nie wyłożą grosza na kampanie pana Janusza, dlatego jego kampania nigdy nie będzie się równała z kampaniami tusków palikotów czy innej chołoty, która ma jeden cel. Chcę zmieniać ustrój razem z panem! JKM uważany jest za świra, a ja wiem dlaczego. Nie dlatego, że faktycznie to co mówi to herezje, a dlatego, że "wolne media" chcą, by tak go widziano. Zestawianie jego nazwiska ze słowem "faszyzm" nie jest przypadkowe. .A JKM jest jedyną opcją, która nie zmienia programu co wybory!
- @Masteroffzuks No tak. Do tego dochodzi jeszcze to, że przez wzrost cen benzyny dochodzi większy koszt transportu, co znów powoduje kolejny wzrost cen. :P Faktem jest, że grubo ponad połowa ceny benzyny to podatek.
- @Januszthekilla Bo jest uważany za świra. Nie pasuje do bandy wyrafinowanych złodzieji, może dlatego. Ja nie wiem, nie znam się, taka jest moja teoria :P
- Podzielcie się waszym zdaniem z nami.

Dane:

Tytuł: Janusz Korwin-Mikke - Spot wyborczy. Dlaczego rosną ceny gazu, benzyny i prądu.
Zasięg: 85183 w ods.
Czas trwania: 2m 1s w s.
Rejting: 631 w pkt.
Zaciekawi was też: nauka plywania dla dzieci krakow.


Ocena od was: