Co sądzicie o Katastrofa Lotnicza Okęcie 14.03.1980 - Film Dokumentalny


- Wasza dyskusja znajduje się poniżej.
- Zenujące jest wymienianie w tym filmie najpierw jakiejś tam słabej piosenkarki której na świecie nikt nie znał i która śpiewała takie nic nie warte artystycznie piosenki a wymienianie dopiero potem nazwiska pilota. Film traci przez to bardzo na wartości, w dokumentalnym filmie takie rzeczy nie powinny mieć miejsca. Szkoda bo sam film jest dobry.
- ruskie jebane kurwy i śmiecie
- serdeczna przystan anny jantar
-
- [*] żegnaj Aniu ..:(
- Taka poprawka - nie zostały zniszczone stery, a popychacze sterów
- Bardzo szkoda.
- 1:19 pierdolony politruku, albo ostatni albo pionierski !
- oni wystartowali w nocy kiedy padał deszcz w Nowym Jorku
- ponieważ to jest gra ale troszke pokazywał prawdziwe.
- To ruscy zgotowali nam to wszystko. Jebać ich i ich pierdolony kraj. Odciąć się na zawsze! Nie mieć nic wspólnego. Rosja - krzywda.
- +kwarnik nie wiem ile kwarnik ma lat. ale jesli ma sie chociaz minimalne umiejetnosci w korzystaniu z Internet, nie mowie w ogole o znajomosci historii to byloby za duzo wymagane, Kopernik byl pierwszym  czy lepiej powiedziedz pierwsza "latajaca tomna" IL 62 w Polsce i oczywiscie lecial z NY do WAW, Kosciuszko 7 lat pozniej lecial z WAW do JFK-lernen Sie Geschichte-jak juz Kraisky wiedzial.
- IL 62 zostal  OPRACOWNY na podstawie brytyjsiego samolotu. CHa cha cha cha cha   powinno byc    ze  zostAL  SKOPIOWANY Z  V 10.  Tak samo jak TU 144 z Concorde'a. Nigdy nic nie zostalo stworzone w Sowieckiej rosji  przez bolszewikow poza systemem obozow koncentracyjnych i niewolnictwa , terroru i metod masowej eksterminacji.
- maly blad jest w filmie otoz samolot nie mogl wystartowac 14 marca po 21 z nj i 14 marca rano byc w warszawie... lot z nj trwa ok 9 godzin plus 6 godzin roznicy czasowej tj ok 15 godzin 
- w obu przypadkach w czasie tzw REMONTU  silnikow  dokonywanych w sowieckim raju ktorys z ruskich pseudo inzynierow kazal powyjmowac roki lozysk slizgowych walow turbiny . sowieckie gnidy przetestowaly swoja glupote na Polakach zabijajac ich w pseudo katastrofie. Oskarzenia wobes terrorystow sowieckich ze dokonali dywersji  na samolotach zostalo odrzucone apriori prez sowiecki tepakow  z  racji posiadania przewagi nad ich slugusami z PZPR.
- mechanicy z NY dawali sygnaly o usterce silnka
- az przyjemnie madrego posluchac
- Wylatywał z Warszawy? Nie pomyliłeś z katastrofą Kościuszki?
- She's buried on polish "wawrzyszewski" cemetery with the name: Anna Jantar Kukulska.
- odzież reklamowa.

Dane:

Tytuł: Katastrofa Lotnicza Okęcie 14.03.1980 - Film Dokumentalny.
Zasięg: 829523 w ods.
Czas trwania: 19m 14s w s.
Rejting: 389 w pkt.
Zaciekawi was też: nie mamy nic ciekawego obecnie.


Ocena od was: