Co sądzicie o Mity wokół biopaliw


- Wasza dyskusja znajduje się poniżej.
- jak się skończy ropa to wtedy się będzie nagle opłacać, a teraz trzeba łatwą kasiorkę robić jak to mówił ferdek kiepski
- @rozyny Po co? Przecież oni doskonale wiedzą o co chodzi w tzw. biopaliwach i dlatego je właśnie popierają. Żeby się bardziej nachapać.
- zauwazylem: "paliwa kopalniane" - raczej winno byc "paliwa kopalne" - moim zdaniem :-)
- @rozyny ale pawlaka to wali, a leper nie zrozumie...
- Pokazac ten film Pawlakowi i Leperowi.
- Stossel lubi się pospierać z kimkolwiek rozmawia, czy pro freedom, czy anty. Takiego dziennikarza w Polsce brakuje.
- Nie mogę oglądać takich filmów. Za bardzo się wkurwiam.
- @astat1 Wiem o co Ci chodzi, tylko muszę zaznaczyć jedną oczywistość "Węgle kopalne to skały osadowe powstałe w wyniku gromadzenia się i późniejszego przeobrażenia szczątków roślinnych" (wiki) także węgle kopalne są też jakąś biomasą, tyle że przeobrażoną i oczywiście dającą więcej energii... No i druga oczywistość jest taka, że zawsze gdy się do czegoś dopłaca to się nie opłaca. Co też pokazuje ten filmik...
- @I zapewne jest to równie nieopłacalne, jak pozyskiwanie go z kukurydzy. Istnieje tanie źródło paliw - ropa naftowa. Włodarzy USA boli to, że musi za nią płacić szejkom ze Wschodu - boli ich to, bo nie mają czym płacić. Dolar jest coraz mniej warty, a amerykańska gospodarka produkuje coraz mniej innych niż zielony papier rzeczy na eksport.
- @Metuzalem66 and freedom
- Etanol można otrzymywać także z węgla, nie jest do tego wcale niezbędna biomasa.
- @Marech1984 Ja też lubię etanol. ;d
- etanol się pije a nie wlewa do baku ;]
- Fuck democracy
- They like athanol because is a main contain of vodka, wines, beer etc. / Oni lubią etanoil bo jest głównym składnikiem wódki, win piwa itd.
- globalists love ethanol cause it serves the depopulation agenda. farmers will grow corn for ethanol and not for food which will kill millions in poor countries.
- Podzielcie się waszym zdaniem z nami.

Dane:

Tytuł: Mity wokół biopaliw.
Zasięg: 6143 w ods.
Czas trwania: 4m 34s w s.
Rejting: 95 w pkt.
Zaciekawi was też: trawnik.


Ocena od was: