Co sądzicie o Najtańsze paliwo w Polsce


- Wasza dyskusja znajduje się poniżej.
- ahahaha jacy frajerzy tankuja scierwo ktore jest warte nic a pozniej problemy filtry paliwa zapchane itp hahahaahah
- Benzyna powinna dawno odejść do lamusa. Istnieją przecież technologie bezpaliwowe, ale są blokowane przez możnych tego świata.
- W Poznaniu jest stacja na której tankuję za 4.65 i nie narzekam bo cena jest dużo niższa w porównaniu do tego co było jakiś czas temu (ponad 5 zł za litr i to grubo) w dodatku stacją tą jest sam Orlen :D
- Na pomorzu to takie ceny mamy codziennie . ;P
- parodia jakie bydło i ile zaoszczędzą na jednym tankowaniu rozumiem jakby taka cena miała się utrzymać powiedzmy pół roku to super a jeden dzień i wszyscy jak do karmnika lecą a pieprzą Polacy że kasy nie mają pomijam że to paliwo musi być najgorszej jakości jeden dzień promocja i co z tego za tydzień znowu muszą zatankować i po normalnej cenie i bardzo duża oszczędność...mieli najgorsze paliwo na rezerwach chcieli się go pozbyć i proszę bydło przyjechało po okruszki
- Jaka slaba jakość? przecież to paliwo Orlenu jest -.- Jak bym miał funduszy odpowiednio to bym i cysterną podjechał, paliwo to produkt na sprzedaż i nic nikomu do tego kto kupuje ile kupuje i za ile kupuje. A Virtutti Cebulari powinien dostac jeden z drugim wyzej, bo obrazaniem kogoś od cebuli itp samego ciebie czyni cebulą.
- 0:59 świeże przetarcie chyba, tak się spieszył po paliwo
- Chcecie znać prawdę? Wlewaliscie do baku herbatę tecane zmieszana ze spirytusem 
- tankujcie, mechanicy zacierają ręce...
- Najbardziej wkurwiający to jest taki cebulak co podjedzie z wyładowanym autem bańkami i kurwa godzinę tankuje do każdej z nich, krząta się po stacji, korki mu wypadają z rąk i bierze sobie do tego 2 hotdogi i fakturkę a wszystko opłaca kartą. NO KURWA!
- Dali im trochę radości np.paliwo tańsze tak jak małpom daje się większą ilośc bananów...a reszta pozostaje bz...
- A wiecie ile stoi baryłka ropy i co do tego ma spadek rubla? Ja liczę na te ceny na wszystkich stacjach jeszcze w tym roku.
- Pomyślcie jak podjarani na co dzień muszą być właściele Tico na gaz?
- To nie była promocja, paliwo jak paliwo, cena była taka z powodu błędu systemu komputerowego który wczytuje ceny, ktoś pomylił się o 1zł, powinno być 5.11zł za litr, nie mogli tego zmienić bo musieli czekać na kolejne wczytanie cen, po północy cena została przywrócona do 5.11zł także nie piszcie głupot. A co do jakości paliw to takie stacje jak Tesco, Auchan czy Carrefour zaopatruje ORLEN, więc skończcie pisać te pierdoły, bo mało wiecie w tym temacie.
- Rzucili się na to paliwo jak cebulaki na seriale z torrentów.
- Ja pierdole... jak by mogli to by w kieszeniach wynosili... Brakuje jeszcze bójki o dystrybutor. Zero godności. Jak ktoś zatankował za 100PLN to w kieszeni zostało mu raptem 20PLN... Szkoda gadać. Ja bym się bał, że z tym paliwem jest coś nie tak.
- Jakość wcale nie jest zła na stacjach marketowych. Dla nich to zbyt duże ryzyko by zniechęcić klientów syfiastym paliwem. Paradoksalnie większe szanse na syf od sieciowych stacji niż od marketowych, księgarnia biorą z tych samych firm (PKN i Lotos).
- To nic ze jakość do zupy ważne ze taniej parę złotych ach ta mentalność wyssana z mlekiem w PRLU !
- powinni od razu dawać namiary na wymianę wtrysków :D :P
- dalej po tyle ? :)
- Podzielcie się waszym zdaniem z nami.

Dane:

Tytuł: Najtańsze paliwo w Polsce.
Zasięg: 79531 w ods.
Czas trwania: 2m 57s w s.
Rejting: 68 w pkt.
Zaciekawi was też: .


Ocena od was: