Co sądzicie o Plociuch #59 - Syntetyczne drzewo


- http://duo-ekspert.eu/.
- są jeszcze żarówki led które jeszcze mniej prądu zużywają :p i jeszcze zaczynamy wykorzystywać grafen na którym można będzie stworzyć całą elektronikę i panele słoneczne i mnustwo innyh rzeczy a ponieważ węgieljest naturalny i wszędzie jest ok  i mam prośbę żebyś zrobił plociucha o grafenie
- Skoro świat będzie czystszy, bo zabierzemy z niego trochę CO2, to znaczy że wydychamy brud?
- Może plociuch o cicada? 
- Zrób plociucha o Cicada3301
- To są właśnie absurdy Unii Europejskiej.
- Gdy słucham o tym bullshicie ekologicznym to mnie krew zalewa, przecież tych pierdół słuchać się nie da, tu nie rozchodzi się o Atora tylko o tą całość wyznawania ekologi przecież to są takie głupoty, takie pierdoły, jedno przeczy drugiemu lub wytwarza więcej złego niż dobrego.Przecież to jest sianie propagandy na ciemnym i głupim narodzie. W naturze NIC NIE GINIE. Co pochodzi z ziemi to jej nie zaszkodzi, Te wyroby eko to tylko chwyt na kasę w którą wierzą tylko debile, gdyż inaczej takich naiwniaków nazwać się nie da, trzeba mieć ostro nie po kolei pod czaszką i wodę zamiast mózgu by w to wierzyć, przecież to całe eko szkodzi bardziej niż zwykłe wyroby. Najlepszy przykład, żarówki energooszczędne od których bolą oczy, nie ważne czy to LED czy świetlówka,gałki oczne tak kują iż wytrzymać się nie da, na zwykłych tradycyjnych żarówkach z żarnikiem już nie, gdyż światło jest naturalne podobne do słońca czy przypomina płomień. Globalne ocieplenie kolejny mit i głupota, przecież klimat mimo naszej woli się zmienia. Kiedyś rosły w polsce banany to teraz czas na ostrą zimę. Ta mam gdzie gorąca Afryka tam przyjdą ostre mrozy, przecież pogoda jest cykliczna i się zmienia na okrągło, tak już kiedyś kurde było to i historia zatacza koło dlaczego miało by się to zmienić?
Samochody na prąd genialny pomysł tym bardziej iż produkcja akumulatorów bardziej zasyfia środowisko niż silniki spalinowe, później trzeba to jeszcze zutylizować.
Katalizatory w samochodach kolejna głupota przecież ten syf nie znika, dalej siedzi w katalizatorze, zniszczy się, zatka trzeba będzie go przeczyścić czy zregenerować to i tak ten cały syf powróci do gleby tak samo z utylizacją i tak wróci to do gleby.

Chcecie być eko to kurwa nie budujcie trujących, śmierdzących miast gdzie na miejsce zieleni wylewany jest beton. To zieleń wytwarza tlen, pochłania dwutlenek węgla. Ludzie to idioci mają główną przyczynę problemu pod nosem a krążą do o koła problemu jak kretyni, to fabryki i miasta są winne temu co się dzieje a nie żarówki czy samochody które wprowadzają śmieszne ilości zanieczyszczeń w porównaniu do miast czy fabryk. Kiedyś na miejscu miast rosły drzewa, kwiaty, warzywa i owoce i całe inne mnóstwo roślinności która pochłaniała CO2. Wybudują dwa parki na krzyż w mieście i myślą i to coś da w porównaniu do tego ile zostało zniszczone. Nie jestem jakimś ekologiem obrońcą zwierząt czy natury tylko wkurwia mnie myślenie ludzi, mają problem pod nosem a wymyślają pierdoły. To się nie zmieni gdyż ludzie wierzący w eko zboczenia i tak będą takie rzeczy kupować jest hajs w korporacji po co więc coś zmieniać, kasa się zgadza.
- Ator nie wprowadzaj mlodzierzy w blad  ;)
Co do termometrow elrktronicznych  to  sa one  znacznie  dokladniejsze niz  rteciowe
wystarczy kupic jakis  firmowy  z atestem.
- Zrób plociucha o chip chan 
- A świetlówka zużywa 7 razy więcej prądu niż zwykła żarówka
- żarniki z żarówki robi się z węgla
- CHŁOPIE , wiesz że bakterie same dzielą się co sześć minut .
- butanol = etanol (czyli benzyna)
- Precz z ekologią !
- ator widzisz, przeżyłeś fale bezsensownych hejtów i jedziesz dalej, wspieram cie!!!
- Od kiedy rtęć jest trucizną? Opary to tak.. ale sama rtęć? To jak powiedzieć, że węgiel jest trucizną O.O.. bo CO zabija.
- Interesujący odcinek :)

- Ator w opisie nie ma źródła, o którym wspomniałeś.
- Kto minusuje Atora ten jest małych rozmiarów homoseksualistom.
- Tylko, że CO2 jest zajebiste i rośliny tego potrzebują. CO2 to sztuczny wróg jak np. terroryzm.
- Z ziemią jest wszystko w jak najlepszym porządku. To my mamy problemy z innymi i otoczeniem w jakim żyjemy, które same sobie tworzymy. Odsyłam do skeczu Carlina.
- Podzielcie się waszym zdaniem z nami.

Dane:

Tytuł: Plociuch #59 - Syntetyczne drzewo.
Zasięg: 17565 w ods.
Czas trwania: 11m 51s w s.
Rejting: 2033 w pkt.
Zaciekawi was też: nie mamy nic ciekawego obecnie.


Ocena od was: