Co sądzicie o Plociuch #87 - Świat za 15 i 25 lat. Świat jutra dziś. Jaźń w maszynie. Nieśmiertelność.


- operaty wodnoprawne lublin.
- pierdolenie. a ja jutro zostanę miliarderem.
- Tak tylko się zastanawiam. Bo niby ok. Komputer staje się inteligentny i od razu chce władzy i niszczenia. Ale dlaczego np nie w drugą stronę? Może mieć władzę i jednocześnie porządek. Człowiek nawet nie zdaje sobie sprawy, że coś co będzie mieć przeogromną moc obliczeniową. Może bez problemu stworzyć plan jedności i sprawiedliwości na Ziemi. Gdzie nikt nie jest głodny.. Gdzie nikt nie szuka pracy.. Gdzie nikt nie zabija, bo już nie ma po co. Pomyślmy też w drugą stronę.. czy taka super inteligencja nie mogłaby nam czasami pomóc.
- 86 za mną.. 87 przede mną.. jeeaa.. Statystyki Atora to ważna sprawa jest.
- Gdyby nie biologiczne myślenie działało na zasadzie przesyłania świadomość do urządzenia,ale istniało by tak długo jak tylko jesteś podłączony i żywy to gry mogły by przejść na wyższy poziom,wyobraźcie sobie ubieracie hełm który wysyła was w prost do waszej ulubionej gry np do gry typu Battlefield,w tym momencie twój mózg sądzi że jesteś na polu bitwy i trzymasz broń a tak naprawdę leżysz w domu. Coś w stylu co było w anime SAO (połączenie Oculusa z nie biologicznym myśleniem)
- Inne kultury były słabsze on naszej staro europejskiej nie wymyśliły nic u siebie lepszego żeby na dorównywać albo i fair przerastać to duszą naszą kulturę coraz bardziej. Wolnomularze, hitlerowcy, komuniści i żydzi Izraelscy to wszystko socjaliści. Są skrajnymi egoistami są po prostu bardzo często źli multikulti nas niszczy aborcje homopropaganda ,UE, banki centralne,inflacja. Chcą żebyśmy byli tylko niewolnikami bez znaczenia i coraz bardziej powoli nas tak traktują. Trzeba się obudzi bo ostatnie dzwony do tego. BÓG, HONOR, OJCZYZNA, PRAWDA, PRAWOŚĆ. Rozwój z ryzyka chcącemu nie dzieje się krzywda! Koniec ze szkołą psującą dziecięcą psychikę wyłączcie też TV nie używajcie past do zębów z Fluorem. Posłuchajcie Stanisława Michalkiewicza lub Grzegorza Brauna albo Janusza Korwin Mikkego. Oni powinni rządzić naszym krajem wróćmy do monarchii. Demokracja się nie sprawdziła socjalizm jest zły od samego początku. Trzeba odzyskać broń i Polskę odbudować. A nie się łączyć z UE i zadłużać i iść coraz większymi krokami w najgorsze NIEWOLNICTWO i DEPOPULACJĘ jaką ludzkość tworzy. Konserwatywnych liberałów coraz mniej a bardzo szkoda. Bo nikt się nie obudzi bo wszystkie narzędzie utrzymywanie władzy mają źli ludzie dobro się nie przebija lub pozostaje obojętne. NIE BÓJCIE SIĘ PRAWDY! Co jest źle a się oszukujesz że jest dobrze wolisz wziąć narkotyki najebać się? Ile jeszcze będziesz uciekać od prawdy, rozwoju i walki o wolność? Nic już może nie rozumiesz.. To szykuj się na zagładę ludzkości w przeciągu tego wieku. Ale wolał bym żebyś przestał być bierny albo odwrócił się w stronę empatii i przodków twojej kultury Polaku.
- To jest zwykły kom. dla statystyk olej go i czytaj dalej resztę kom.
- A co jeżeli ktoś wgra sobie do mózgu gta? O.o
- Dla przelewania jaźni do maszyny widzę wielkie pole do popisu w branży artystycznej. Artysta kopiuje swoją świadomość do sieci komputerowej z określonym zadaniem stworzenia dzieła. Świadomość korzystając z ogromnej mocy obliczeniowej i zasobów tworzy to dzieło jedynie je sobie wyobrażając, a gdy skonwertuje myśli na piksele, albo na przestrzeń 3D, ogląda to co stworzył i na zasadzie sprzężenia zwrotnego natychmiast nanosi poprawki tam, gdzie coś mu się nie podoba. Cały proces twórczy mógłby trwać do kilku minut, efekty byłyby oszałamiające, bo bardzo wielu ludzi ma piękną i bujną wyobraźnię, ale niewielu potrafi przelać swoje myśli w sztukę. Takie uwolnienie ludzkiej kreatywności poprzez maszynę pchnęłoby rozwój sztuki cyfrowej o millenia, bo po podłączeniu do sieci świadomość miałaby natychmiastowy dostęp do miliardów dzieł będących źródłem nowej inspiracji.
- Zastanawiam się jak niby połaczyć binarny świat komputerów z ludzkim neuronem :D Mysle że połączenie mózgu z chmurą to bedzie coś w rodzaju wyszukiwarki google w głowie :D Czyli zamiast smartfonów będziemy używać mózgu, ale tylko do szukania wiedzy w chmurze.
- O luju mieć Trojana w głowie xD
- Dużym postępem byłoby już wyleczenie raka mózgu- na świecie "są ludzie"(choć ciężko to nazwać byciem) którzy dali się zamrozić dawno temu i "czekają" na wymyślenie takiego lekarstwa. Samo rozmrożenie człowieka to krok milowy
- Nigdy się nie formatowałeś 0.5 i 4 piwa i ja mam pełen reset :D
- Ator pls more
- pornosy do tej chmury bym wgrał sobie, yolo xD
- Niczym w Remember Me
- Jak możemy podłączyć się do chmury skoro chmura to para wodna? będą sztuczne?
- a co jak zrobia klony i wymarza im swoje ja bd wojna klonow na realu XD
- Autorytety fajna rzecz i rozumiem dlaczego ciągle o nich mowa, ale o całym tym zamieszaniu jakim jest AI, dobrze wiedza nawet "pospolici" informatycy, albo ludzie interesujący się się tematem, a wiec całkiem sporo jest tych świadomych ludzi. :) I pewnie jak zwykle, procedury będą świetnie wykorzystywane, ale AI wymknie się spod kontroli najprawdopodobniej dzięki terrorystom, lub socjotechnikom wykorzystywanym przez AI. ;f
- Autorze, już żyjemy w rzeczywistości gdzie wiedzy nie musisz mieć "w głowie". Masz ją już dostępną w Internecie, np. poprzez technologie mobilne. Problem polega na jakości tej wiedzy (zgodności z faktami, opóźnień w "przyjęciu", intuicyjności w wykorzystywaniu, skuteczności w osiąganiu rezultatów, itd.). Jak nie rozwiążemy tych problemów, to nawet przy zmianie interfejsu (z urządzenia mobilnego na coś innego) nie będzie to rewolucja "myślenia". Będzie to "raptem" zamiana typu PC na tablet.

Już bardziej intrygujące są wizje specjalistycznych AI, które będą w stanie "dać" nam kompetencje - czy reprezentować nas (jednocześnie rozumiejąc nasze stanowisko i preferencje) w tematach, gdzie nie mamy wiedzy.
- MMORPG w którym jesteś osobiście, ale możesz się odradzać!!!!!! 8DDDDDDD
- Podzielcie się waszym zdaniem z nami.

Dane:

Tytuł: Plociuch #87 - Świat za 15 i 25 lat. Świat jutra dziś. Jaźń w maszynie. Nieśmiertelność..
Zasięg: 13462 w ods.
Czas trwania: 16m 36s w s.
Rejting: 1085 w pkt.
Zaciekawi was też: nie mamy nic ciekawego obecnie.


Ocena od was: