Co sądzicie o Przyspieszony rozkład plastiku dzięki technologii d2w®


- naprawa laptopów.
- ¿Sabías que el plástico ya puede biodegradarse en 18 meses y esta tecnología está disponible en Argentina? Con el uso del aditivo d2w en el componente del plástico se puede hasta calcular el tiempo de degradación dependiendo del uso que le vamos a dar a ese elemento. ¡Ojalá lo implementen rápido los supermercados! Mirá el video Przyspieszony rozkład plastiku dzięki technologii d2w®
- Zawsze temat zejdzie na politykę. Dziś w empiku zobaczyłem tą siatkę i ją zakupiłem. Mam zamiar pokazać ją kilku osobom, które działają na rzecz ograniczenia plastiku w środowisku. Chciałbym zapytać, czy macie zamiar rozprowadzić tę siatkę na terenie całej Polski i zastąpić ją tymi jednorazówkami, które latają po ulicach. Czytałem, że siedziba główna jest w Wlk. Brytanii.
- Podpiszę się pod tym filmem. Technologia idealna. Sami korzystamy z tej technologii: psia paczka.pl
-
- Z pytania o podstawy dyskusja zeszła na p...olitykę. Proszę o maila - prześlę dowody, proszę wskazać instytucję, która ma przebadać - przebadamy. Sprawdziliśmy te produkty w 5 państwowych jednostkach - to działa. Pozdrawiam i więcej wiary :-)
- A co? Nie mieszkasz w PL? Szczęściarz:-) Ja nie głosowałem na obecną hołotę. Gdy rządził rząd partii, na którą głosowałem mieliśmy 7% wzrostu PKB i radykalny spadek korupcji, Ale naród wolał homoseksualistów na ulicy zamiast łatwiejszego i spokojniejszego życia... A dzisiaj to nie wiem na kogi głosować. Mam nadzieję, że do tego czasu wyjadę.
- Z twojej bo ty i twoi koledzy tak wybieracie że żyjemy w podłych czasach.
- a skąd się biorą politycy?Ze społeczeństwa! Kto ich wybiera?Społeczeństwo! Świat jest pełen zepsucia,przepychu obok skrajnej nędzy, rozpusty, chęci "łatwego życia"(najlepiej kosztem innych). Ludzie nie lubią słów "dyscyplina, obowiązek".Ale będąc człowiekiem, istotą rozumną, ma się pewne obowiązki i powinno się zdyscyplinować do ich wykonywania. Ale lepiej chodzić na imprezy,wiecznie żyć marzeniami i mieć w d*** innych,ale za to być pierwszym do osądzania. Żyjemy w podłych czasach,z naszej winy.
- "zepsutym Świecie" przesadzasz.... prawdą jest to z jest niektórzy ludzie u władzy działają tylko na własną korzyć , ale i tak uważaj na słowa;)
- Ale jeżeli byłaby to prawdą to byłaby to niezwykła nowina! Tylko komu w dzisiejszym zepsutym Świecie można zaufać?
- Bardzo ciekawe. Tylko pytanie: czy można w to wierzyć? Roundup też miał być "biodegradowalny", a okazało się inaczej. Podobnie z żarówkami oszczędnościowymi "bezpiecznymi" dla środowiska. I jeszcze inne perełki, na które znaków w komentarzu nie starczy.
- dobre
- Zajebiste
- Podzielcie się waszym zdaniem z nami.

Dane:

Tytuł: Przyspieszony rozkład plastiku dzięki technologii d2w®.
Zasięg: 14167 w ods.
Czas trwania: 2m 39s w s.
Rejting: 47 w pkt.
Zaciekawi was też: nie mamy nic ciekawego obecnie.


Ocena od was: