Co sądzicie o Rekordowo drogie paliwo


- .
- u mnie ON 5,46 a PB95 5,59
- 5,10 zł/litr Pb95 teraz to by było tanio :)
- Paliwo powinno kosztować 3 złote tak jak dawniej kosztowało.
- maskara u mnie. 98 po 6.01zł/L On po 5.98zł/L
- za rok ON prawie 7 ;D
- @piotreyjsky Mam dokładnie takie samo zdanie, nie chciałem po prostu sugerować Korwina od razu, chociaż działam w Nowej Prawicy.
- @piotreyjsky Zgadzam się z Tobą w 100% większość to niestety debile. Mądrych jest mniej niż głupich. Ja bym chciał dyktatora takiego jak Pinochet zrobiłby porządek.
- @piotreyjsky Raczej rządzący nami politycy to idioci lub złodzieje.
- @5Dale65 Ludzie cenią sobie prywatność i niezależność od zawsze tak było. Jazda samochodem jest wygodniejsza, lepsza niż transport publiczny którego standardów nawet nie skomentuje. Problemem jest to, że państwo zabiera połowę z ceny paliwa, w zamian dając dziurawe drogi. To jest po prostu oszustwo.
- Kurwa 5,10 za 95 chciałbym żeby tyle było. Teraz mam 5.72, tragedia!
- ON 5.09 teraz prawie 6...
- Po mieście jeździmy komunikacją miejską albo rowerem, samochodem jeździmy wyłącznie na dłuższe dystanse ewentualnie jeśli trzeba przewieźć coś ciężkiego, dużego albo delikatnego. Problemy z paliwem rozwiązują się same...
- dzisiaj takie ceny jak na tym filmiku to promocja, a za rok bedziemy tesnić za ON po 5,80, bo bedzie po 7zł
- za 5:30 to bym chciał tankować.. ;/
- Chcemy Tankować Tanio na facebooku Blokada drogi to nie rozwiązanie, dotyka ona zwykłych obywateli a oni przecież nie odpowiadają za ceny paliw. Są lepsze sposoby na walkę o niższe ceny.
- Jaka taniocha, diesel 5,09 PLN teraz 5,80
- Tylko Janusz Korwin-Mikke może coś zmienić. Jeśli wystartuje w następnych wyborach, głosujmy na niego.
- Kierowcy!28stycznia będziemy organizować protest przeciwko wysokim cenom paliw w Polsce.Dnia 28stycznia chcemy zablokować Autostradę A4 na odcinku Opole-Wrocław oraz autostradową obwodnicę Wrocławia.Protest będzie polegał na poruszaniu się autostradą prędkością 40 km/h.Chcemy to zrobić medialnie i ostrzec rząd, że jeżeli nie zainteresuje się problemem to zablokujemy autostrady podczas Euro 2012. Zbiórka kierowców 28stycznia 2012 godz.12:00 na obwodnicy Brzegu (koło zajazdu Rybiorz-stacji Bliska)
- Proponuje paliwo po 100zł za litr. By żyło się lepiej. Wszystkim.
- Nie słuchajcie pierdolenia że na całym świecie jest tak drogie paliwo Tylko u nas tak skurwysyny kradną garściami . Wszędzie już dawno obniżki były a u nas o obniżce ani śladu
- Podzielcie się waszym zdaniem z nami.

Dane:

Tytuł: Rekordowo drogie paliwo.
Zasięg: 5405 w ods.
Czas trwania: 1m 54s w s.
Rejting: 13 w pkt.
Zaciekawi was też: nie mamy nic ciekawego obecnie.


Ocena od was: