Co sądzicie o Sonda - Giganty Szos cz.2


- .
- W TV ciągłe pieprzenie tego samego dla ludu, reklamy i powtórki. W starej sondzie można z zainteresowaniem pooglądać dopiero. Discovery to reklama, Nat Geo podobnie.
-  Teraz możemy sobie pooglądać w Sondzie bo wszystko rozj.bane w iment ! Nie pamiętacie tytułu odcinka gdzie prezentowali w studiu ciężkie Ursusy ?
- jesteś tępy albo nieukiem .... skoro nie rozumiesz o czym mówią w takich programach.
- Obecnie nie ma sondy , bo w Polsce już nic się tworzy , z roku na rok rząd coraz to bardziej niszczy gospodarkę tego kraju , wszystkie strategiczne punkty zostają wysprzedawane dla zagranicznych bogaczy , a nas tak jak mówicie tłamszą takim wojewódzkim takimi marnymi serialami , oraz ciągłym kłamstwem wypływającym z ust redaktorów
- Cóż, nastala wolnośc wyboru między jednym a drugim filmem amerykanskim , miedzy jednym a drugim bublem chinskim. Polską wodke zastaoila wodka ryżowa. Po co wysilac mozgownice skoro wolnośc potaniala???
- 04:15 coś pięknego...
- Dokładnie. Czosnki to najbardziej żałosni i najbardziej agresywni ludzie na swiecie. A przy tym najmniej produktywni.
- Tak to jest gdy rządzą nami nie Polacy lecz polskojęzyczni przedstawiciele wyznania "handlowego".
- Kiedyś mieliśmy Sondę-dziś mamy podstarzałego Wojewódzkiego robiącego nam sieczkę z mózgów-powtarzając w kółko jaki to Polacy to zły naród, ksenofobiczny, zapatrzony w siebie i nietolerancyjny-że nie chroni pedałów i żydów - jakby coś im się tu złego działo.
- @gandzia40 każdy trzeźwo myślący człowiek zna odpowiedź na to pytanie.
- Ah to były czasy ! Które już nie wrócą
- @smierckatolikom Za antypolonizm OUT! Zero tolerancji.
- @smierckatolikom wszystko racja, ale Czesi byli w stanie zrobić ze Skody coś porządnego. W Polsce prywatyzacja wg dogadaj się ze związkami i "chroń miejsca pracy" a po 5 latach uzgodnionych z "inwestorem" zamykamy fabrykę. :) Na PWr gdzieniegdzie chwalą ElWro a to była niewyobrażalna głupota. Nadzieja w rozpadnięciu się UE lub wyjściu z UE. Żaden idiota nie powie, że Południowa Korea jest biednym krajem a do żadnego takiego absurdu nie należy.
- @jacekpm To prawda niestety. Nie myśl! Konsumuj! Kupuj! Oglądaj TV! Zupełnie jak w filmie Johna Carpentera "Oni żyją" który nawet całkiem dobrze pasuje do naszej rzeczywistości. Oczywiście kosmitami są (cenzura) haha ;)
- @DCTube79 Wszystko co zostało po komunie (m.in.zakłady pracy, PGRy, polska myśl techniczna, przemysł produkcyjny) było już z założenia złem, które należało w 100% zniszczyć. Na szczęscie dzisiaj żyjemy w najcudowniejszym ustroju gospodarczym. Programu tego typów nie ma już od dawna w TV i bardzo dobrze bo po co społeczeństwo ma to oglądać i być zmuszone do wysilania swego umysłu aby coś zrozumieć. Ja oglądam lepsze programy o amatorskich tancerzach bądź śpiewakach albo księdzu detektywie !!!
- Zawsze uważałem , że jedyna różnica miedzy zachodem a nami jest taka że oni mają pieniądze a my ich nie mamy.
- Konstrukcja samochodu konstrukcją,ale czy w tym silniku nie ma jakiegoś minimalnego wkładu myśli technicznej FIAT'a (Iveco) albo MAN'a?Tak jak i jej produkcji.Nie do końca jestem pewien,że w 100% wszystko Polacy wymyślili w tych ciężarówkach.
- @FRANKyyyyy100 Przykład mądrej "polityki"? ok: Już niebawem z fabryki FSO zostaną wspomnienia. ponad 1800 osób na zieloną trawkę. Mamy drugą Irlandię! :) Polska technologia zniszczona razem z przemysłem. A przecież produkowaliśmy mikroprocesory... i co zostało? wspomnienia. Specjaliści albo wyjechali za granicę albo pracują fizycznie za minimalną stawkę. Dziś praktycznie wszystkie konkurencyjne wobec zachodu gałęzie przemysłu w Polsce nie istnieją dzięki obcej agenturze nazywanej "rządem"
- ale juz nie to samo :( na szczescie, dzieki internautom takim jak dctube79 mamy szanse ponownie obejrzec choc czesc dorobku S.P. Kamińskiego i Kurka!!! dzieki temu nadal zyja w naszej pamieci mam tylko nadzieje, ze tvp nie upomni sie o prawa autorskie i nie zablokuje tego, co po Nich pozostalo
- od malego uwielbialem ten program!!! z prawdziwa przyjemnoscia ogladam ponownie "sonde", po "dziestu" latach!!! szkoda, ze tvp skasowala te nagrania :( gdy S.P. Kaminski i Kurek zgineli tragicznie mialem nascie lat, ale uwielbialem ten program, i robilem wszystko, zeby nie przegapic zadnego odcinka!!! bardzo mocno dotknela mnie Ich smierc!!!:( teraz, zreszta juz od dawna, nie ma takich swietnych programow popularnonaukowych- no, jakis czas bylo "laboratorium"- tez niezle
- Podzielcie się waszym zdaniem z nami.

Dane:

Tytuł: Sonda - Giganty Szos cz.2.
Zasięg: 39339 w ods.
Czas trwania: 10m 20s w s.
Rejting: 49 w pkt.
Zaciekawi was też: nie mamy nic ciekawego obecnie.


Ocena od was: