Co sądzicie o Wyposażenie plecaka na biwak w lesie


- reklama na samochodach.
- witam czy ktoś z was używa w terenie nawigacji leżeli tak to jakiej
- Korę brzozową można ułożyć warstwowo w worku śniadaniowym a worek zainstalować w poskładanej karimacie bw na tyłach plecaka, przy takim "prasowaniu" kora jest jak karteczka papieru i można jej zabrać spory zapas. Bardzo inspirujący kanał. Właśnie przymierzam się z moim kumplem do wyprawy wokół naszego miasta a jest nie małe. Wrzuć Pan filmy z roboty w miarę możliwości, bo widać, że ciekawa. Pozdro i zdrowia:)
- fajny filmik pozdrawiam.
- +chrisspat swietny kanal, obejrzalem w 2 dni wszystkie filmiki (4 w nocy wczoraj mnie zastala). Mam pytanie o nazwe i cene zasobnika?
- ciężkie - czy na kilka dni warto tyle targać ???
- Co to za zasobnik ???
- Cenię sobie Łazików, Włóczykijów, z przyjemnością oglądam też ten kanał. Pełen podziw. Co do filmu powyżej, no cóż może nie mam aż takiego doświadczenia. Od 20 lat łażę sam po Beskidzie, Bieszczadach, sam i dla siebie. Z mojego skromnego doświadczenia i wiedzy ludzi, którzy przeszli niejedną "knieję" wiem, że w lesie najważniejsze są trzy rzeczy: Ogień, Woda i Buty. Resztę zawsze się jakoś zorganizuję, ale bez wody, ciepła i wygodnych butów nie ma co iść w las. Dlatego połowę z tych rzeczy w plecaku, nawet na najkrótszy wypad, po prostu bym wywalił. Niepotrzebne obciążenie. Pozdrawiam!
- Co to za muzyka na początku filmu?
- Lepszy na komary jest aromat wanilinowy i odrobina na przynęcie wędkarskiej pomaga złowić ryby.
- witam czy była by możliwoś (pogadania) przez net z Panem na temat podstawowego wyposażenia
- Jest szansa wybrać się z Tobą na człaping w Tatry?
- Muzyka jak z "Władcy Pierścieni" - trocheście poszaleli :)
- ZAWSZE Z GOLUCHEM DOBRZE WSPOMINAMY TAKIE WYPADY , KURDEM SUPER SPRAWA POZDRAWIAM W CHUJ
- co to za model tego zasobnika
- "survivalowy czy przetrwania" to to samo, lol, a apropo leków Nigdy nie przechowuje się ich w apteczce, to nie ważne czy wiesz jak się nimi posłużyć, bo osoba która mogłaby pomóc Tobie ( nigdy nie życzę aby zaszła taka potrzeba ) nie będzie wiedziała jak ich użyć ( wiem z doświadczenia, jestem medykiem )
- Co to za muza?
- Zapomniałeś jedzenia zapakować. Nie wiem czy komfortowo się czuje głodna osoba ;)
- Porada sprzętowa. Widzię, że używasz DD Tarp. Fajna firemka z Edynburga. Mam tę płachtę. Dobra rzecz. W tym roku wypuścili superlekką jej wersję. Waży tylko 460 g ale, co najważniejsze, zajmuje dużo mniej miejsca w plecaku.
- Dobry materiał, wyborna muzyka.
- Fajny filmik.Pozdro
- Podzielcie się waszym zdaniem z nami.

Dane:

Tytuł: Wyposażenie plecaka na biwak w lesie.
Zasięg: 35951 w ods.
Czas trwania: 19m 32s w s.
Rejting: 258 w pkt.
Zaciekawi was też: nie mamy nic ciekawego obecnie.


Ocena od was: